W poniedziałek 6 marca w Szkole Podstawowej nr 20 pojawili się ważni goście. Od godziny 17.00 do około 19.00 bawili u nas wychowankowie siemianowickich przedszkoli wraz ze swoimi opiekunami.

Wydarzenie rozpoczęło krótkie przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy 2b. Zabawne widowisko – jak to w szkole – zawierało ważny dla zdrowia morał. Wsparte inscenizacją uczniów klasy 4b i 5c wprowadziło naszych gości w doskonałe humory. Spotkanie w sali gimnastycznej zakończyło ogłoszenie wyników konkursu „Będę uczniem”. Wręczone nagrody sprawiły laureatom wiele radości.

Następnie Rodzice zostali zaproszeni przez Dyrekcję szkoły na spotkanie informacyjne, w czasie którego uzyskali odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane ze szkołą. Nasi przyszli podopieczni zaś udali się do przygotowanych dla nich atrakcji. Były to zabawy z wielkimi klockami, szaleństwa z chustą, zajęcia plastyczne, matematyczno – logiczne oraz wiele innych. Rodzice nie tylko mieli okazję obserwować swoje pociechy w czasie zabaw w nowym środowisku, ale również zwiedzić szkołę, spotkać się ze specjalistami, uspokoić naturalne obawy o przyszłość swoich dzieci.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za udział w naszym Dniu Otwartym. Mamy nadzieję, że wszyscy do nas wrócą. Już teraz zapraszamy wszystkich na kwietniowe przedstawienie i majowy Festyn Rodzinny.

Skip to content