Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Wł. Broniewskiego

1,5% dla Lodołamacza

Lodołamacz wyrusza w kolejny rejs, którym jest rok 2024. Pływamy już 14 lat, a nasza działalność jest możliwa tylko dzięki wielkim sercom, gestom solidarności i życzliwości naszych darczyńców oraz zaangażowaniu wielu osób i instytucji, które udało się wokół nas zgromadzić i zachęcić do pomocy.
Informacje o naszych darczyńcach umieszczamy na naszej stronie https://lodolamacz.siemianowice.pl

Grono naszych Przyjaciół stale się powiększa i już dzisiaj Wszystkim z całego serca dziękujemy za ofiarność i zaangażowanie, a także miłe słowo.

Wiemy, że wspólnie uda nam się zrobić więcej!

Rozliczając podatek dochodowy, mogą Państwo wybrać Stowarzyszenie LODOŁAMACZ jako adresata 1,5% swojego podatku.
Jest to najprostszy sposób by wesprzeć naszą organizację. Liczy się każdy grosz.
W druku PIT w pozycji WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1,5% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) wystarczy wpisać KRS Stowarzyszenia LODOŁAMACZ: 0000357375.

W imieniu wszystkich podopiecznych Stowarzyszenia serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie!

Stowarzyszenie na rzecz wyrównywania szans dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi LODOŁAMACZ działające przy Szkole Podstawowej nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi posiada prawo do 1,5%  podatku dochodowego od osób fizycznych dla organizacji pożytku publicznego. Rozliczając swój PIT mogą Państwo wybrać Stowarzyszenie LODOŁAMACZ jako adresata części swojego podatku. Serdecznie prosimy i namawiamy do tego, abyście Państwo zechcieli wesprzeć naszą działalność tą drogą. Ze szczegółami przekazywania 1,5%  podatku można się zapoznać wchodząc na stronę  podatki.gov.pl

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego o charakterze non-profit, co oznacza, że podstawą naszej działalności jest praca społeczna. Wszystkie środki – finansowe i rzeczowe  przeznaczamy na realizację celów statutowych, nie czerpiemy z naszej działalności żadnych zysków i nie pobieramy wynagrodzeń.

Adres: 41-100 Siemianowice Śl., ul. Lipowa 3
Nr konta: 37 1140 2004 0000 3202 8419 2430
https//lodołamacz.siemianowice.pl

KRS: 0000357375

 

Scroll to Top
Skip to content