1% dla Lodołamacza

Lodołamacz wyrusza w kolejny rejs, którym jest rok 2022. Pływamy już 12 lat, a nasza działalność jest możliwa tylko dzięki wielkim sercom, gestom solidarności i życzliwości naszych darczyńców oraz zaangażowaniu wielu osób i instytucji, które udało się wokół nas zgromadzić i zachęcić do pomocy.
Informacje o naszych darczyńcach umieszczamy na naszej stronie w zakładce Wspierają nas – jednak w chwili obecnej nasza strona internetowa jest w przebudowie.

Grono naszych Przyjaciół stale się powiększa i już dzisiaj Wszystkim z całego serca dziękujemy za ofiarność i zaangażowanie, a także miłe słowo.

Wiemy, że wspólnie uda nam się zrobić więcej!

Trwa okres rozliczeniowy z podatku dochodowego od osób fizycznych i tym samym nadarza się okazja, by swój 1% przeznaczyć na wsparcie uczniów SP20. Rozliczając podatek dochodowy za rok 2021 mogą Państwo wybrać Stowarzyszenie LODOŁAMACZ jako adresata jednego procenta swojego podatku.
W tym trudnym czasie pandemii jest to najprostszy sposób by wesprzeć naszą organizację. Liczy się każdy grosz.
W druku PIT w pozycji WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) wystarczy wpisać KRS Stowarzyszenia LODOŁAMACZ: 0000357375.

W imieniu wszystkich podopiecznych Stowarzyszenia serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie!
 

Załoga LODOŁAMACZA

Skip to content